12. 12. 2017


IVEN NA CESTÁCH

3. díl 


Elektro kosmetika s IVEN COSMETICS s kosmetičkou Evou a Aničkou PAničkou


Nebojte se elektro kosmetiky. V tomto článku vám vysvětlíme její přínos pro pleť, působení a funkce.


Nevíte, co od elektro kosmetiky očekávat? Máte obavu z nepříjemného pocitu nebo bolesti? Pokud se svěříte do rukou odborníka, nemusíte se bát. Naše klientky se shodly na tom, že po prvním vyzkoušení elektro kosmetiky odcházejí příjemně zrelaxované a s pocitem dokonale ošetřené pokožky.

Manuální ošetření pleti je dnes samozřejmý základ, avšak jeho doplnění o elektro kosmetické ošetření umocňuje požadovaný výsledek. Elektro kosmetika zároveň pomáhá při jednotlivých ošetřeních, jako jsou COLLAGENOVÉ KÚRY, HYDRATAČNÍ KÚRY atd. Díky jednotlivým funkcím se například hydratace nebo regenerace znásobuje. Proč?

Výhodou elektro kosmetiky je její rozmanitost. Aplikované přípravky, jako jsou různé ampule, séra a gely, bývají díky určitým funkcím do pokožky hlouběji a trvanlivěji zapracovány.Například IONTOFOREZA – IONTY
Vzpomeňme si na čas, kdy nás trápí střevní obtíže a lékaři doporučují IONTOVÉ nápoje. Právě IONTY jako jediné částečky jsou schopny náš organizmus zásobit vodou. Ne pouze mezibuněčně. Ale právě díky IONTŮM se voda dostane do nitra BUŇKY. Efekt při aplikaci IONIZACE a např. INTENZIVNÍHO LIFTINGOVÉHO SÉRA je tak účinnější a dlouhodobější. Buňka během 24 hodin začne regenerovat, udrží si vodu a bude čerpat dodanou energii z aktivních látek, které byly do pokožky zapracovány.


Nezanedbatelnou součástí u hloubkového čištění pleti je VYSOKÁ FREKVENCE.
,,POSTŘIŽINY A OZON,, napadne každého, pokud uvidí a ucítí. Ano je to tak. Vysoká frekvence je vlastně skleněná placka, která vytváří OZON, který jiskří. Ten je v kosmetickém ošetření nenahraditelný. Rozlišujeme dvě varianty. Červený, který nám slouží pro zklidnění pleti a metabolické ošetření po hloubkovém čištění. Druhá možnost je OZON fialový, který má antibakteriální a antiseptické účinky. Díky němu tak minimalizujeme možnost zanícení pleti po hloubkovém čištění. Pokud OZON s pokožkou reaguje, mění se na kyslík. Tím pádem je okysličení pleti jasnou součástí ošetření.


VAKUO a BAŇKA
Je regulovatelná sací síla, která dokáže při jednotném a správném ošetření udělat lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Speciální tahy odstraní přebytečnou vodu , nahromaděné toxiny a těžké kovy. Případný přebytečný maz může být též odstraněn. Záleží na charakteru ošetření.


Dále se nám nabízí možnost DESINKUSTRACE.
Je to metoda kdy regulujeme mazové žlázy. Speciálně míchaný roztok je rozprašován na pokožku. Jeho součástí jsou tenzidy – sole, které dlouhodobě na pokožku nemají pozitivní vliv, řeší pouze akutní problém - nedoporučujeme. Rozprašovat můžeme i REGU SEBY – to jsou látky, které hloubkově potlačují činnost mazových žláz. Jsou méně známé, ale pro kůži bezpečné a účinné. Sledujte naši knihovnu a čtěte o aktivních látkách. Jen tak se dovíte, jak se nejlépe postarat o svou pleť.


GALVANIKA je druh stejnosměrného proudu, kdy využíváme mezipolární účinky ošetření. Mezibuněčné IONTY, které se snaží vpravit hydrataci do buňky, pracují i na regeneraci svalstva pokožky a jeho prokrvení. Dalo by se říci, že se jedná o FITNES OBLIČEJE.


TERMO ŽEHLIČKA
Tepelné ošetření s ultrazvukem opatrně zvyšuje teplotu pokožky, takže dochází ke stimulaci krevního oběhu a zahřívání buněk. Díky zrychlení, pokožka vnímá dodané aktivní látky a začíná pracovat rychleji. Můžeme zde opět využít nízko molekulová séra, která se do kůže s teplem zapracují. Profesionál vám vysvětlí, jaká pozitiva či negativa u tepelné sono galvaniky můžete očekávat. Vše záleží na typu pleti. Tématu se budeme věnovat podrobně dále.


DIAMANTOVÁ MIKRO DERMABRAZE je druh ošetření u mastných, pevných typů pleti. Jizvy po akné a hrubost jsou i mimo chemického peelingu výzvou. Nasávající sonda s podtlakem je přiložena na pokožkou a DIAMANTOVOU hlavicí (samozřejmě technickou), která více obrušuje pevnější partie, začneme provádět tahy, které jsou pro ošetření specifická. V menší míře můžeme s DIAMANTOVOU MIKRO DERMABRAZÍ provádět PEELING šetrně a odborně. Téma přirozeného procesu samo-čištění pleti a regenerace povrchových buněk, bude jedním z dalších článků na našem BLOGU.


Profesionál vám rád vysvětlí dopodrobna jednotlivé funkce. Nebo nás můžete kontaktovat a my rádi zodpovíme váš dotaz.


Zdraví vás Eva
tel.: +420 777 113 334
email: eva@iven.cz

a

Anička PAnička
tel.: 603 402 510
email: anicka@panicka.com


V dalším díle čtěte: ULTRAZVUKOVÉ ŠPACHTLE, PASIVNÍ CVIČENÍ S MASKOU, OZONOVÉ NAPÁŘKY A BIOSTIMULAČNÍ LASERŽádné komentáře :

Okomentovat

Děkujeme za Vaše komentáře! Váš Iven Cosmetics